Novice

Priprave Pula 2016

Priprave Pula 2016

Od 3. – 6. marca bomo organizirali priprave v Puli in sicer zaenkrat za nogometaše U17,  U15, U13 NK Radeče. Glede na trenutno število prijavljenih bomo organizirali pripravljalne tekme za eno ekipo, v kolikor pa se bo prijavilo še več nogometašev v kolikor bodo še prazne kapacitete pa tudi za druge selekcije. Kljub zamujenem roku za prijave ter manjšemu številu prijav mi je uspelo s težkimi pogajanji zagotoviti ceno za polni penzion 105,00 EUR za nogometaša. Zaradi zamude prijav so hoteli imeti 15 EUR več po posamezniku. TT, prevoz avtobusa in ostale stroške bo poravnal klub.

Za starše je možna namestitev v dvoposteljnih sobah in sicer polni penzion 33 EUR, ter pol penzion 25 EUR brez TT.
Dodatne prijave sprejema  tehnični vodja U15 Dolfi Titovšek.

Nazaj