top of page
Search

Izjava NK Radeče

Nogometni klub Radeče je 20. septembra 2023 ob 17. uri, v sklopu občinskega prazničnega meseca septembra, organiziral dobrodelni dogodek: Nogometna tekma med ekipama slovenskih estradnikov in NK Radeče. Sredstva zbrana v donatorskih skrinjicah smo takoj po prireditvi skrbno prešteli in že naslednji dan predali Območnemu združenju Rdečega križa Laško-Radeče. Drugi del sredstev, podarjenih iz strani večjih donatorjev, pa bomo nakazali v teh dneh. Skupaj smo uspeli zbrati torej 3.250,00 EUR. Verjamemo, da bo tem družinam donacija prišla še kako prav, saj bodo zanje letošnji prazniki zagotovo drugačni kot sicer in jim bodo ta sredstva dobrodošla pomoč pri čim prejšnji vrnitvi v normalo. Za vse donacije se še enkrat iskreno zahvaljujemo.

 

Lep pozdrav,

Upravni odbor Nogometnega kluba Radeče

9 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page